Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Odontologo padėjėjas (-a)

Ukmergė - UAB „Ademeda“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą odontologo padėjėjui(ai) (gali būti baigusi burnos higienos studijas). Asistavimas gydytojui odontologui, instrumentų priežiūra, kabineto švaros palaikymas, dokumentacijos pildymas. Kreiptis telefonu ar siųsti CV.

Reikalavimai

Savaitgaliai laisvi, tik kartais pagal išankstinį susitarimą reikėtų asistuoti.

Mes jums siūlome

Atlyginimas valandinis priklausomai nuo kvalifikacijos. Reikalavimai: noras augti ir tobulėti, sąžiningumas.
Darbo užmokestis gali būti valandinis arba etatinis, dydis priklauso nuo patirties, licencijos turėjimo.
Geros darbo sąlygos, draugiškas kolektyvas.
CVB client

UAB „Ademeda“

Privati odontologijos klinika.
informacija apie UAB „Ademeda“
5
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.