Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Sentios“

Ofiso administratorė (-ius)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Sentios“

Darbo pobūdis

  • Korespondencijos (el. pašto, laiškų, skambučių ir kt.) priėmimas, registravimas ir delegavimas atsakingiems asmenims;
  • Dokumentų viešiesiems pirkimams ruošimas;
  • Darbas su įmonės el. sistemomis (duomenų bazės, intranetas);
  • Biuro veiklos organizavimas, svečių pasitikimas, reikalingų biurui priemonių bei paslaugų užsakymas;
  • Pagalba rengiant ir administruojant personalo dokumentus;
  • Vidinės įmonės komunikacijos užtikrinimas;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sklandžiai bendrauji lietuvių kalba;
  • Gebi komunikuoti anglų kalba (raštu);
  • Patinka dėmesys detalėms, esi darbšti ir kruopšti asmenybė, moki planuoti laiką;
  • Turi geras kompiuterinio raštingumo žinias darbui su pagrindinėmis MS Office programomis (Word, Excel);
  • Greitai orientuojiesi, lengvai įsisavini informaciją;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbo vieta adresu Juozapavičiaus pr. 104b, Kaune
  • Darbo laikas I-V 8:00 - 17:00
  • Atlygis aptariamas individualiai, priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijos

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Sentios“ pradėjo veiklą 2011 m. Mūsų tikslas – padėti klientams lengviau įsigyti reikalingą įrangą ir kitus produktus. Profesionalių ir atkaklių darbuotojų dėka, sėkmingai vykdome ir plečiame savo veiklą. Skirdami individualų dėmesį kiekvienam klientui, galime išsiaiškinti šio poreikius bei pasiūlyti optimalų, jo lūkesčius atitinkantį sprendimą, o atsakingas požiūris į darbą leidžia mums pasiekti puikių rezultatų. Esant poreikiui, sudėtingus projektus vykdome kartu su skirtingų sričių specialistais bei partneriais.
informacija apie UAB „Sentios“
2342 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.