Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Hautica"
More about company »

Ofiso Administratorius (-Ė)

500 Eur
Kaunas - UAB "Hautica"

Darbo pobūdis

Mūsų įmonė vykdo internetinę prekybą bei parduodamų produktų gamybą. Gaminame ir parduodame tokius produktus, kaip telefonų dėklai, įvairūs mobiliųjų įrenginių aksesuarai, taip pat gaminame puodelius, drobes bei plakatus su spauda.

Sparčiai augame ir siekiame tapti lyderiaujančiais išskirtinių bei stilingų tech aksesuarų gamintojais pasaulyje. Tą norime padaryti su savo prekiniais ženklais BURGA ir Glitbit.

Hautica ieško ofiso administratoriaus/(ės). Administratorius asistuos kasdienėsę ofiso operacijose, vykdis tokius darbus kaip užsakymų nuėmimas kiekvieną dieną ir perdavimas gamybai, suvedimas į atitinkamas sistemas, klientų duomenų surinkimas tam kad butu išsiūstos siuntos, asistuos socialinių tinklų marketingo darbuose, bei pardavimuose.

Darbuotojas bus apmokomas.

Reikalavimai

Anglų k. (privaloma)
Gebėjimas reaguoti ir spręsti iškilusias problemas savarankiškai.
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Labai geros MS Excel žinios.
Patritis bendravime su klientais, klientų aptarnavime.
Darbo komandoje įgūdžiai.
Atsakingumas
Punktualumas

Mes jums siūlome

Darbas naujai įrengtame moderniame ofise.
Jaunas ir draugiškas kolektyvas.
Nemokami užkandžiai ir gėrimai.
Laiku mokamas atlyginimas

Atlyginimas

500 Eur atskaičius mokesčius

Esame įmonė užsiimanti aksesuarų gamyba ir pardavimais internete.
Informacija apie UAB "Hautica"
637 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Linas Motiejauskas