Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „Grafobal Vilnius“

OFSETINĖS SPAUDOS SPAUDĖJAS / SPAUDĖJO PADĖJĖJAS

Nuo 4,49 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „Grafobal Vilnius“

Darbo pobūdis

  • kartoninės pakuotės spausdinimas "KBA Rapida" ofsetinės spaudos mašina.

Reikalavimai

  • atsakingas požiūris į darbą;
  • analogiško darbo patirtis (privaloma).

Mes jums siūlome

  • nuolatinį, socialinėmis garantijomis grindžiamą darbą;
  • pamaininį darbą, slenkančiu darbo grafiku.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Nuo 4,49 €/val. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas mokamas pagal įmonėje patvirtintas darbo laiko ir išdirbio normas bei valandinius tarifinius atlygius.

Lietuvos ir Slovakijos AB “GRAFOBAL VILNIUS” yra viena didžiausių spausdintos pakuotės gamybos įmonių Baltijos šalyse. Projektuojame, spausdiname, gaminame ir eksportuojame pakuotes maisto pramonei ir kitiems gaminiams iš lygaus dėžučių kartono.
informacija apie AB „Grafobal Vilnius“
1821 €
Vid. atlyginimas bruto
(30% didesnis už LT vidurkį)
142
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1186 €
25% uždirba 1186-1566 €
25% uždirba 1566-2039 €
25% uždirba nuo 2039 €