Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Izakaja“
More about company »

OIŠY Virtuvės šefas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Izakaja“

Darbo pobūdis

Siūlome prie komandos prisijungti virtuvės šefui ir tapti pilnaverte OIŠY dalimi, kad mūsų ruošiamas maistas būtų dar geresnis.

Iš šefo norėtume:

Virtuvės darbuotojų apmokymo ir priežiūros.

Esamo meniu sėkmingo įgyvendinimo ir kokybės užtikrinimo.

Kas sezoninės meniu peržiūros ir naujų patiekalų įvedimo.

Būti OIŠY virtuvės veidu.

Reikalavimai

Darbo patirtis virtuvėje.

Meilė azijietiškai virtuvei.

Mes jums siūlome

Smagius virtuvės iššūkius naujo tipo vietoje.

Susikurti puikią darbo aplinką ir komandą.

Konkurencingą atlyginimą ir priedus.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

OIŠY - nauja, japoniškos dvasios vieta Vilniuje.

Lietuvai pristatysime Izakaya tipo užkandinę - barą. Izakaya - vieta pramogauti prie gausių, skirtingų užkandžių ir smagaus alaus.

Maistą ruošime atviroje, specialiai įrengtoje, tokio tipo baram būdingoje virtuvėje.

Kepsime daug Yakitori - tai įvairūs skirtingi mėsos ar daržovių iešmeliai kepami tiesiai priešais akis. Vietoje fermentuosime daržoves ir miksuosime jų kombinacijas. Suksime Takoyaki suktinukus. Savaitgaliais svečiams pasiūlysime Okonomiyaki (ant kaitlentės kepami Japoniški blynai su įvairiais priedais) vėlyvuosius pusryčius.
Informacija apie UAB „Izakaja“
1
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Tadas Vaitkus