Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HR factory

"OLIFĖJA" DIGITAL PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - HR factory

Darbo pobūdis:

  • Skaitmeninės rinkodaros kampanijų planavimas, įgyvendinimas bei rezultatų analizė (dirbant su media agentūra);
  • Reklaminės medžiagos užsakymas dirbant su vidiniais ir išoriniais resursais;
  • Produktinės ir reklaminės medžiagos talpinimas vidiniuose kanaluose bei pridavimas agentūrai;
  • Reklamos biudžeto kontrolė;
  • CRM strategijų įgyvendinimas (naujų vartotojų atvedimas, aktyvavimas, esamų klientų įsitraukimo skatinimas);
  • Skatinimo akcijų koordinavimas;
  • Skaitmeninės komunikacijos koordinavimas (naujienlaiškiai, WEB / APP push notifications ir pan.).

Reikalavimai:

  • Skaitmeninės rinkodaros patirtis 2 metai ir daugiau;
  • Gebėjimas priimti sprendimus remiantis duomenimis;
  • Patirtis su Google Analytics;
  • Projektų valdymo patirtis (darbo užduočių paskirstymo patirtis);
  • Gebėjimas dirbti komandos viduje ir su išoriniais resursais;
  • Patirtis dirbant su marketingo automatizavimo platformomis – didelis privalumas;
  • Domėjimasis rinkodaros, socialinių medijų, komunikacijos naujienomis ir proaktyvumas jas įgyvendinti;
  • Kūrybiškas požiūris į kylančius iššūkius;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Galimybes augti ir tobulintis įvairiuose seminaruose, kursuose, konferencijose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje;
  • Būti jauno ir ambicingo kolektyvo dalimi, kur galėsi drąsiai dalintis idėjomis, būti išgirstas ir jas įgyvendinti;
  • Visos darbo priemonės ir reikalingi pagalbiniai resursai (analitikas, agentūros, IT, dizainerių paslaugos);
  • Motyvuojantį atlyginimą ir priedus.
HR factory

HR factory

OUR CLIENT – multinational technology company, one of the biggest search engine provider that specializes in Internet-related services and products. At the moment they are looking for Local Program Coordinator based in Vilnius

HR factory is an international strategic partner in human resource management with multiple years’ experience in top class professionals and management recruitment. The company operates in Lithuania, Estonia, and Germany.