Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

OPERACIJŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Operacijų skyriaus darbų organizavimas ir jų įgyvendinimo kontrolė.
  • Pasiūlymų kaip optimizuoti skyriaus veiklą teikimas ir įgyvendinimas, procedūrų ruošimas.
  • Mokėjimo pavedimų tikrinimas, formavimas, tvirtinimas.
  • Duomenų sisteminimas ir analizavimas, rodiklių skaičiavimas.
  • Apskaitos duomenų apibendrinimas, ataskaitų fondams rengimas.
  • Finansavimui pateiktų duomenų apdorojimas ir susitarimų ruošimas.
  • Informacijos autentiškumo tikrinimas telefonu bei el. paštu.
  • Profesionalios klientų konsultacijos finansavimo ir kasdieninių operacijų klausimais.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas apskaitos, ekonomikos, vadybos ar finansų srityje.
  • Darbo patirtis panašioje ar analogiškoje pozicijoje.
  • Darbo patirtis verslo klientų aptarnavimo srityje būtų privalumas.
  • Patirtis valdant komandą bei deleguojant užduotis.
  • Labai geri darbo „Excel“ programa įgūdžiai.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu.
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, orientacija į detales ir rezultatą.
  • Analitinis ir sisteminis mąstymas, iniciatyvumas, organizuotumas.

Mūsų klientė siūlo

  • Atsakingą ir dinamišką darbą šiuolaikiškoje kompanijoje.
  • Profesinio bei asmeninio augimo galimybes.
  • Visas darbui reikalingas priemones ir profesionalų kolektyvą.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – įmonė „Factris“, pirmoji ir viena didžiausių ne bankinių sąskaitų finansuotoja Lietuvos rinkoje. Įmonės sukurta sistema suteikia galimybę verslo klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai. Per pastaruosius trejus metus mūsų klientė augo daugiau nei 5 kartus, finansuota sąskaitų už daugiau nei 100 mln. eurų, o portfelis augo iki 10 mln. eurų. Šiuo metu „Factris“ ieško ir kviečia prisijungti operacijų skyriaus vadovą (-ę) Vilniuje!

Daugiau informacijos rasite