Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SEB bankas, AB

Operacijų specialistas (-ė) Vertybinių popierių ir finansinių rinkų departamento komandoje

Vilnius - SEB bankas, AB

Darbo pobūdis

Ieškok savęs ir atrask įdomiausią profesinę sritį su Baltijos Operacijų centro Vertybinių popierių ir finansų rinkų departamento komanda, kurios pagrindiniai uždaviniai – laiku ir tiksliai vykdyti įvairių finansinių instrumentų sandorių apskaitą ir atsiskaitymus, teikti įvairias su vertybinių popierių saugojimu susijusias paslaugas. Esame aktyvūs ir norime būti geriausi savo srityje, bendradarbiaujame su kitais banko padaliniais Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, nuolat mokomės ir ieškome teikiamų paslaugų gerinimo galimybių.

Tavo atsakomybės

 • Baltijos rinkos vertybinių popierių sandorių apskaita ir atsiskaitymai
 • Paslaugos užsienio bankams, investuojantiems Baltijos rinkose – vertybinių popierių sąskaitų atidarymas, sandorių atsiskaitymai, ataskaitų apie vertybinius popierius teikimas ir pan.
 • Mokesčių už suteiktas paslaugas skaičiavimas

Savybės, kurias vertiname

 • Esi atsakingas, atidus, organizuotas, motyvuotas mokytis ir išmokti
 • Gebi priimti sprendimus bei savarankiškai spręsti iškilusias problemas
 • Turi aukštąjį ekonominį, finansų ir apskaitos išsilavinimą (gali būti ir paskutinių kursų studentas,-ė) ir/ar domiesi finansų rinkomis
 • Moki anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu
 • Vertybinių popierių rinkos žinojimas, darbas su SWIFT, BFAA information provider's licencijos turėjimas būtų laikomas pranašumu

Komandos narius motyvuoja

 • Nuoseklus mokymosi ir tobulėjimo procesas, bendradarbiaujant su profesionaliais kolegomis
 • Palaikantis ir augti padedantis vadovas
 • Tarptautinio bendradarbiavimo galimybės

Susipažink su SEB banko kultūra, vertybėmis ir naudų paketu:

www.seb.lt/karjera/seb-lietuvoje

Jei jauti, kad ši pozicija tau, siųsk savo gyvenimo aprašymą iki 2021 02 24.

Darbo užmokestis neatskaičius mokesčių 1200–1800 EUR per mėnesį. Konkretus darbo užmokestis, pasibaigus atrankai, pasirinktam kandidatui siūlomas atsižvelgiant į jo patirtį ir kompetenciją.
SEB bankas, AB

SEB bankas, AB

SEB yra daugiau nei pirmaujanti finansinių paslaugų organizacija. Mūsų ambicinga vizija – klientams ir visuomenei teikti pasaulinio lygio paslaugas. Todėl nuolat ieškome skirtingos patirties turinčių kolegų, nuo studentų ar ką tik mokslus baigusių iki patyrusių ekspertų.

Dažniausiai ieškome ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos, bankininkystės, finansų ir apskaitos, IT specialistų. Tačiau mūsų gretose yra ir ne vienas matematikas, fizikas, mokytojas ir net gydytojas ar žurnalistas. Tad net jei tavo išsilavinimas ar studijos nesusijusios su finansais, tikime, kad daug dalykų gali išmokti pas mus, todėl pasidomėk galimybėmis!

Tuos, kurie nuosekliai siekia tikslo, sunkiai atsispiria iššūkiams, sugeba bendradarbiauti, kviečiame dirbti SEB grupėje – SEB banke, SEB grupės paslaugų centre Vilniuje ar kitose SEB grupės įmonėse Lietuvoje.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

informacija apie SEB bankas, AB
2583 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
1507
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1465 €
25% uždirba 1465-1960 €
25% uždirba 1960-3071 €
25% uždirba nuo 3071 €

You also might be interested in: