UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“

Operacijų specialistas

1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“

Darbo pobūdis

PAGRINDINĖS ATSAKOMYBĖS:
  • įgyvendinamų finansinių priemonių (paskolų, garantijų ir kt.) administravimas, duomenų įvedimas į sistemas ir tikrinimas;
  • paskolų panaudojimą pagrindžiančių dokumentų patikra ir kontrolė;
  • finansinių priemonių sutarčių vykdymo monitoringo operacijos;
  • pasiūlymų dėl informacinių sistemų keitimo ar tobulinimo finansinių priemonių administravimo klausimais teikimas;
  • su finansinių priemonių vykdymu susijusios dokumentacijos administravimas, dalyvavimas rengiant vidaus tvarkas.

Reikalavimai darbuotojui

TIKIMĖS, KAD TU:
  • esi įgijusi (-ęs) aukštąjį / aukštesnįjį ekonomikos ar finansų srities išsilavinimą (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • turi darbo, susijusio su finansinių priemonių administravimu, patirties;
  • turi labai gerus darbo MS Office pagrindinėmis programomis įgūdžius;
  • esi analitinio mąstymo, moki rinkti, sisteminti ir analizuoti informaciją;
  • išmanai dokumentų rengimo taisykles;
  • ne žemesniu kaip nepriklausomo vartotojo (B1) lygiu moki anglų kalbą;
  • puiku, jei turi darbo su Doclogix dokumentų valdymo sistema įgūdžių.

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:
  • galimybę dirbti su nacionalinės svarbos projektais, kuriančius pridėtinę vertę visai šaliai;
  • mokymus, konsultacijas, reikalingus sklandžiam startui;
  • galimybę dirbti hibridiniu būdu – derinti darbą iš namų ir/ar ofiso;
  • palaikančią komandą, kuri nori pasidalinti savo žiniomis!

Atlyginimas

1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Dėkojame susidomėjusiems. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą ir kartu su juo esančią informaciją bei kitus dokumentus UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondui, Jūs sutinkate, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis naudotume atrankos organizavimo ir tinkamos kvalifikacijos kandidato paieškos į laisvą darbo vietą tikslais. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti privatumo politikoje.
Kandidatų konfidencialumą garantuojame.

UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondas – finansų įstaiga, įgyvendinanti nacionalinės svarbos skatinamąsias finansines priemones. Mūsų tikslas – padėti ūkio subjektams, neturintiems pakankamai įkeičiamo turto, finansinių išteklių, plėtoti, kurti verslą, modernizuoti ūkius bei įmones, gaminti konkurencingą produkciją, teikiant su šiais tikslais susijusias paslaugas, kuriant darbo vietas.
informacija apie UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondas“
3252 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2200 €
25% uždirba 2200-2477 €
25% uždirba 2477-4717 €
25% uždirba nuo 4717 €