NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Operacinės slaugytojas (-a) (pilnas etatas)

2104 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Darbas operacinėje, sterilus asistavimas gydytojams įvairių operacijų metu;
  • Operacinėje naudojamos įrangos paruošimas darbui;
  • Reikalingos dokumentacijos pildymas raštu bei kompiuterinėje sistemoje;
  • Tinkamas medicininių atliekų tvarkymas;
  • Kitos operacinės slaugytojo funkcijos.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbo patirtis operacinėje;
  • Operacinės slaugytojo kvalifikacijos pažymėjimas;
  • Komandinio darbo įgūdžiai.

  • Darbą šiuolaikiškoje, aukščiausius kokybės standartus atitinkančioje sveikatos priežiūros įstaigoje;
  • Ekspertų komandą;
  • Darbą pilnu etatu.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Northway medicinos centrai“.
Jūsų asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais.
Turite teisę bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą savo asmens duomenų tvarkymui. Taip pat turite ir kitas teises savo asmens duomenų atžvilgiu. Su jomis ir kita informacija galite susipažinti paspaudę nuorodą žemiau.
vilnius.nmc.lt/informacija-klientams/privatumo-politika/kandidatu-i-darbuotojus-asmens-duomenu-privatumo-politika/

Atlyginimas

2104 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Darbuotojai – kertinis NORTHWAY medicinos centrų raktas į tvarią ir ilgalaikę sėkmę. Darbuotojų talentas, kantrybė ir atsidavimas leidžia mums teikti aukščiausio lygio diagnostikos ir gydymo paslaugas, dėl kurių esame taip vertinami. Esame vienos didžiausių kompleksinės medicinos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta - mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje, Londone ir Latvijoje privalumai.
Šiuo metu stipriname savo komandą ir kviečiame prisijungti VILNIUJE - operacinės slaugytojo (-os)!