Operacinės slaugytojo padėjėjas (-a) (pilnas etatas)

1400-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Darbas operacinėje (jos paruošimas ir sutvarkymas po operacijos laikantis higienos normų);
  • Operacinės higienos ir antimikrobinio režimo palaikymas;
  • Medicininės įrangos paruošimas operacijai;
  • Medicininių atliekų sutvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis operacinėje/slaugytojo padėjėjo pažymėjimas;
  • Komandinio darbo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Ekspertų komandą ir aukštus kokybės standartus;
  • Intelektualią, paslaugų sferos aplinką;

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbuotojai – kertinis NORTHWAY medicinos centrų raktas į tvarią ir ilgalaikę sėkmę. Darbuotojų talentas, kantrybė ir atsidavimas leidžia mums teikti aukščiausio lygio diagnostikos ir gydymo paslaugas, dėl kurių esame taip vertinami. Esame vienos didžiausių kompleksinės medicinos, reabilitacijos ir sveikatingumo paslaugas teikiančių gydymo įstaigų. Profesionalūs specialistai, platus kokybiškų paslaugų spektras, jauki aplinka ir patogi vieta - mūsų medicinos centrų Vilniuje, Klaipėdoje, Kretingoje ir Londone privalumai.
Šiuo metu stipriname savo komandą ir kviečiame prisijungti OPERACINĖS SLAUGYTOJO PADĖJĖJĄ!
See all ads of this company (10)