Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NORD LOGISTICS“

Operation manager

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „NORD LOGISTICS“

Darbo pobūdis

Krovinių pervežimo ir ekspedijavimo organizavimas autotransportu, geležinkeliais, jūrų ir oro transportu (rytų ir vakarų rinkos).
Užsakymų koordinavimas su vežėjais ir klientais, ilgalaikių sutarčių sudarymas.
Naujų vežėjų ir klientų paieška. Komandos formavimas.

Reikalavimai

Ieškome patyrusio, ambicingo, veržlaus, atsakingo ir darbštaus operacijų vadovo (-ės).
Aukštasis išsilavinimas, ne mažesnė nei 3 metų patirtis autotransporto transporto srityje (patirtis dirbant su skystais kroviniais - cheminėmis cisternomis būtų didelis privalumas).
Reikalinga bent minimali patirtis geležinkelių, jūrų ir oro transporto srityse.
Geros Lietuvių, Anglų, Rusų kalbų žinios (žodžiu ir raštu). Pageidautinos bent minimalios Lenkų kalbos žinios.
Vadovavimo komandai patirtis būtų didelis privalumas

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą ir darbo klimatą. Tobulėti ir augti skatinančią aplinką. Galimybė užsidirbti.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Galimybė papildomai užsidirbti priklausomai nuo pasiektų rezultatų

NORD LOGISTICS UAB - ambicinga, sparčiai auganti transporto ekspedijavimo įmonė.

Services we are providing:
Road freight, Sea freight, Airfreight, Rail freight, Multimodal freight, Warehousing, Customs brokerage
Specialization: Liquid chemicals by tank trucks and tank containers by sea and rail