Operatoriai (-ės) Plungėje UAB "Orka foods"

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Plungė, Rietavas, Telšiai - „Vičiūnų“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Darbas „Vičiūnų grupės“ gamybos slėnyje Plungėje ( koldūnų, picų, blynelių gamykloje);
Darbas su gamyboje esančiais įrenginiais, jų valdymas ir priežiūra pagal gamybos technologinį procesą;
Ataskaitų pildymas;
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg).

Darbas dieninėmis ir naktinėmis pamainomis (07 - 19 val. ir 19 - 07 val.)

Reikalavimai darbuotojui

Techninės žinios;
Gebėjimas operatyviai reaguoti ir spręsti problemas;
Gebėjimas ir noras dirbti komandoje;
Fizinė ištvermė;
Darbo patirtis su maisto pramonės įrenginiais - privalumas.

  • Įvairius renginius, šventines dovanas darbuotojams ir jų vaikams;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimą, galiojantį visą parą 7 dienas per savaitę;
  • Motyvaciją už darbo stažą, ilgametį darbą;
  • Nemokamą maitinimą;
  • Verslo partnerių pasiūlymus ir naudas;
  • Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Medingėnų, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių.

Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Informacija apie vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą pateikiama čia: www.viciunaigroup.eu/apie-mus/karjera

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas
Darbo sąlygos aptariamos darbo pokalbio metu.

„Vičiūnų“ įmonių grupė

Vičiūnų grupė“ – viena stipriausių žuvies bei jūrų gėrybių produkcijos gamintojų Europoje, surimi produktų lyderė pasaulyje. Ilgametę veiklą vykdyti mums leidžia aukščiausi kokybės standartai, nuosekli gamybos plėtra bei modernizacija, draugiškas kolektyvas ir jo įsitraukimas kasdieniame darbe. Visose mūsų gamybos įmonėse plėtojama vakarietiška maisto saugos ir kokybės kultūra – ji užtikrina ne tik gaminių kokybę vartotojams, bet ir saugias, šiuolaikiškas darbo sąlygas darbuotojams.
See all ads of this company (34)