Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Furniture Components“

Operatorius(-ė) formatinės skersinio/ išilginio pjovimo staklės

Nuo 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Baltic Furniture Components“

Darbo pobūdis

Baldų detalių griovelio frezavimas.
Darbas pagal slenkantį grafiką: 3 d. - dieninės (06:00-18:00), 3 d. - poilsio, 3 d. - naktinės (18:00-06:00) .

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis
Medienos apdirbimo staklinininko (-ės) pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą – gaminsi baldines dureles, kuriomis džiaugsis mūsų klientai Vokietijoje ir UK;
  • šaunią komandą – kolegos apmokys Tave dirbti;
  • sporto klubą įmonėje – kuriame sportuosi visiškai nemokamai!
  • 25% didesnę nei Lietuvos vidurkis algą - nuo 1300 Eur “ant popieriaus”, priedus ir tobulėjimo galimybes.

Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „Baltic Furniture Components“ (į. k. ), H.O. Minkovskių 98, LT-46248 Kaunas.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d.

Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą.

Tai viena iš nedaugelio įmonių Lietuvoje, gaminanti tokią produkciją, todėl bendrovės komanda prisiima iššūkį tapti regiono lyderiu šios produkcijos gamybos pramonės šakoje.

Vadovaudamasi tarptautiniais darbo ir kokybės standartais, greitai ir sėkmingai pradėjusi veiklą, UAB „Baltic Furniture Components“ turi konkrečias savo darbo vizijas ir perspektyvas. Vystydama gamybą ir rinkodarą, diegdama inovacijas ir pačias pažangiausias technologijas, įmonė didina gamybos apimtis ir siekia produkciją realizuoti ir kitose rinkose.
informacija apie UAB „Baltic Furniture Components“
1609 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1313 €
25% uždirba 1313-1499 €
25% uždirba 1499-1820 €
25% uždirba nuo 1820 €