Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Real Job Finder"
More about company »

Operatorius (-ė) gamyboje

Klaipėda - UAB "Real Job Finder"

Darbo pobūdis

Darbas prie įrenginių, plastiko gaminius gaminančioje įmonėje;
Vieta - LEZ teritorija, iš miesto teritorijos iki darbo vietos veža transportas;
Grafikas - slenkantis.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą;
Darbų saugos reikalavimų išmanymas;
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje - privalumas.

Mes jums siūlome

Visas soc. garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Priedus už viršytus normatyvus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

UAB "Real Job Finder" - personalo valdymo kompanija, teikianti personalo atrankos, paieškos bei laikinojo įdarbinimo (darbuotojų nuomos) paslaugas.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik kandidatus, patekusius į antrą atrankos etapą.
Daugiau informacijos apie įmonę: www.realjobfinder.eu