Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva

Operatorius (-ė) modernioje gamybos įmonėje

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Šilutė, Gargždai - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Mūsų klientas - didžiausia Baltijos šalyse vilktų korpusinių baldų gamykla. Modernioje įmonėje įdiegtos automatizuotos sistemos ir robotai, kurie padeda darbe sumažinti fizinio krūvio kiekį bei monotoniją. Žinoma, šiems įrenginiams reikia priežiūros, tad kviečiame prie daugiau nei 500 darbuotojų kolektyvo prisijungti GAMYBOS ĮRENGINIŲ OPERATORIŲ (-Ę).

Darbe jūs:
  • Prižiūrėsite ir valdysite baldų gamybos įrengimus;
  • Rūpinsitės gaminamų produktų kokybe;
  • Palaikysite tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

Iš jūsų tikimės:
  • Panašios darbo patirties - tai būtų didelis privalumas;
  • Šeimininkiško požiūrio ir gerų bendravimo įgūdžių;
  • Galimybės dirbti pamaininiu grafiku (su naktinėmis pamainomis).

Mes jums siūlome

Jums siūlome:
  • ketvirtines premijas prie atlyginimo ir motyvacinius priedus;
  • mokymus ir puikias sąlygas kvalifikacijos kėlimui;
  • dalinai finansuojamą maitinimą;
  • papildomą sveikatos draudimą, kuris apima gydymą valstybinėse ligoninėse bei privačiose klinikose, odontologijos paslaugas, vitaminų ir vaistų įsigijimą;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • nemokamą transportą į ir iš darbo (gamykla yra 25 km nuo Klaipėdos, Sakūtėlių kaime).

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Esame viena didžiausių pasaulyje HR sprendimų įmonė, veikianti 58-iose valstybėse. Lietuvoje turime padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.

Gi Group yra vieta, kur tradicinės HR paslaugos susitinka su technologijomis, kad galėtume savo klientams pasiūlyti būtent jiems pritaikytus lanksčius ir inovatyvius sprendimus. Diegdami pažangias technologijas nepamirštame, kad visko centre - žmogus, kuris ieško darbo, o mūsų užduotis - tą paiešką padaryti kuo paprastesnę ir malonesnę.

Mums rūpi tai, ką darome, su užsidegimu ir komandiškai sprendžiame kylančius iššūkius, nuolatos mokomės ir siekiame inovacijų, nebijome atsakomybės ir niekada nepamirštame tvarumo principų. Jei Tau šios vertybės artimos, kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo.