Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Amber staff
More about company »

Operatorius (-ė)

600-800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Pakruojis - Amber staff

Darbo pobūdis

„Amber staff“ klientė – elektronikos surinkimo paslaugas (EMS) teikianti bendrovė „Leesys“, kuri projektuoja, kuria ir gamina elektronikos prietaisus bei sistemas, juos surenka, atlieka iš elektronikos ir plastiko detalių pagamintų prietaisų patikrinimus bei bandymus.. Įmonė „Leesys“ atidaro savo gamyklą Panevėžyje ir nuo 2020m. sausio-vasario mėnesio ieško operatorių.

Darbo pobūdis:
  • Mazgų ir įtaisų surinkimas ir bandymas;
  • Pristatymo važtaraščių priėmimas ir tikrinimas;
  • Surinkimas ir bandymas pagal specifikacijas;
  • Klaidų aptikimas ir dokumentavimas kompiuteryje;
  • Smulkių trikdžių šalinimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad kandidatas(-ė) turės šias kvalifikacijas ir atitiks šiuos reikalavimus:
  • Bazinės techninės / elektronikos žinios;
  • Kompiuterinis raštingumas pvz.: MS Office.

Privalumai:
  • Darbo patirtis elektronikos prietaisų surinkimo ir gamybos srityje (pirmenybę teiktume automobilių pramonei);
  • Anglų kalbos žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Nuo 600 eurų darbo užmokestį atskaičius mokesčius;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Įdomią patirtį prisidedant prie naujos gamyklos atidarymo;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.