UAB „Tymkor“

Operatorius (-ė) Pasvalyje

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Pasvalys, Panevėžys, Biržai - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

  • bioetanolio technologinio proceso valdymas ir įrengimų eksploatacija;
  • technologinio proceso valdymas;
  • įrengimų priežiūra;
  • švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • gamybos meistro nurodymų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • vidurinis išsilavinimas;
  • noras dirbti ir mokytis darbo vietoje, pastangos įsigyti naujų žinių, įgūdžių ir gebėjimų;
  • atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • darbo kompiuteriu įgudžiai.

Įmonė siūlo

  • darbo užmokestį 700 Eur/mėn EUR, atskaičius mokesčių;
  • savarankišką, atsakingą darbą šiuolaikiškoje, augančioje įmonėje;
  • darbui reikalingas priemones;
  • profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „HEADEX Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „HEADEX Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .