Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Telerinkodara"
More about company »

Operatorius (-ė) skambučių centre

380–900 Eur
Kaunas - UAB "Telerinkodara"

Darbo pobūdis

Mėgsti bendrauti? Patinka padėti? Esi kūrybingas? Šypsena tavo draugas? Patinka kalbėti telefonu?

Tada šis pasiūlymas tau!
  • Mes bendraujame su juridiniais ir fiziniais asmenimis. Jiems visada turime ypatingų sprendimų, kurie yra labai naudingi;
  • Jūs galėsite rinktis projektus, prie kokių dirbsite;
  • Darbas ne tik prie telefono, bet ir prie kompiuterio, kurio pagalba, klientams siųsite komercinius pasiūlymus, ruošite sutartis;
  • Šis darbas prisiderina prie Jūsų, todėl darbo krūvį, darbo laiką, galėsite derintis prie savęs;
  • Šioms pareigoms svarbus atkaklumas, nepaliaujamas pozityvas ir supratimas, kad nuo Tavęs priklauso daug!

Reikalavimai

Mėgsti kalbėti, kalbėti ir dar kartą kalbėti?;
Visiškai prisiimi atsakomybę už savo rezultatus;
Moki netik kalbėti, bet klausyti ir įsiklausyti;
Mėgsti iššūkius;
Visada padarai viską, ką esi pasiryžęs ir suplanavęs;
Turi patirties pardavimuose (pliusas, bet ne būtinybė)

Mes jums siūlome

Galimybę darbą derinti su studijomis ar kitomis veiklomis;
Karjeros galimybes;
Motyvuojantį ir nuo rezultatų didėjantį atlyginimą;
Nuolatinį tobulėjimą.

Atlyginimas

380–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

„Telerinkodara“ – teikia profesionalias telemarketingo paslaugas įvairioms verslo sritims. Įmonė specializuojasi tiek verslas verslui (B2B), tiek verslas žmogui segmento tipe ir užsakovams padeda rasti potencialių klientų Lietuvos bei užsienio rinkose.