Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Roquette Amilina, AB
More about company »

OPERATORIUS (Elevatoriuje)

Panevėžys - Roquette Amilina, AB

Darbo pobūdis

  • grūdų elevatoriaus technologinio proceso valdymas;
  • tikslaus įrengimų veikimo kontrolė automatinio valdymo pulto pagalba;
  • įrengimų valdymas grūdų padavimui į valymo mašinas ir įvairiems grūdų permetimo tikslams;
  • įrengimų darbo kontrolė permetant grūdus į malūną;
  • grūdų iškrovimo mechanizmų valdymas;
  • aspiracinių sistemų darbo priežiūros žurnalo pildymas bei jų darbo laiko trukmės registravimas;
  • elektroninių bei mechaninių svarstyklių rodmenų žurnalo pildymas;
  • leidimų darbams išrašymas;
  • pamaininis (dieninis) darbas, galimas darbas savaitgaliais.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • darbo organizavimo principų išmanymas.

Privalumai:
  • išsilavinimas ar darbo patirtis grūdų saugojimo ir perdirbimo technologijų srityse;
  • aptarnaujamų įrengimų veikimo principų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas.
  • konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.

AB “Amilina” – tai tarptautinė prancūzų kompanijos “Roquette” ir Lietuvos verslininkų valdoma įmonė, kurioje susitinka grūdų perdirbimo tradicijos ir “baltosios” biotechnologijos. Jei manoma, kad iš grūdų gaminami tik miltai, nustebsite sužinoję, kad jų yra visur: ir popieriuje, ir maiste, ir dantų pastoje, ir buitinėje chemijoje ir dar daug kur ! Mes gaminame kviečių krakmolą maisto ir popieriaus pramonei, glitimą - maisto ir pašarų pramonei. Mūsų technologijos ir verslas nuolat keičiasi bei reikalauja darbuotojų komandos nuolatinio tobulėjimo, lankstumo ir atvirumo naujovėms.
Informacija apie Roquette Amilina, AB
403
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Edvinas Bernotas