UAB „Grainmore“

Operatorius (fasavimas)

1200 €/mėn. Į rankas
Trakai, Lentvaris, Elektrėnai - UAB „Grainmore“

Darbo pobūdis

  • Atsakingai eksplotuoti priskirtus gamybos įrenginius, juos prižiūrėti, valyti, esant būtinybei - kalibruoti
  • Reguliariai pildyti kokybės bei gamybos apskaitos dokumentaciją ir žurnalus
  • Užtikrinti saugią ir švarią darbo aplinką, higienos ir maisto saugos standartus bei aukščiausios kokybės produkcijos gamybą
  • Bendradarbiauti su kolegomis
  • Savo atsakomybių ir gebėjimų ribose vykdyti kitas meistro užduotis

Darbas vyksta 3 pamainomis (06:00-14.30/14:30-23:00/23:00-06:00), savaitgaliai laisvi.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Pozityvumas
  • Atsakomybė, noras dirbti, imlumas naujovėms
  • Gebėjimas laikytis aukščiausių darbų saugos ir produktų kokybės reikalavimų
  • Patirtis gamybinėje įmonėje (maisto pramonės srityje - didelis privalumas)

Visas kokybiškam darbui reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas
Tarptautinius standartus atitinkančią darbo aplinką, galimybę tobulėti bei susipažinti su modernia gamybos įranga, jos aptarnavimu, priežiūra
Papildomą motyvaciją už naujų kolegų atvedimą į organizaciją
Sveikatos draudimą praėjus bandomąjį laikotarpį
Dovanas darbuotojams ypatingomis progomis (gimus vaikui, susituokus, kt.)

Atlyginimas

1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

UAB „Grainmore“ - vienas didžiausių šiuolaikinių avižų ir granolos gamintojų Šiaurės Europoje, galintis pasiūlyti platų avižinių kruopų, avižinių dribsnių, avižinių miltų ir granolos asortimentą.

Bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais avižų ir granolos pramonės partneriais žemyninėje Europoje, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje.

UAB „Grainmore“ išskirtinumas – stipri profesionalų komanda, moderniai įrengtas fabrikas ir laboratorija, novatoriškas produktų gamybos procesas, leidžiantis įgyvendinti reikliausius užsakovų pageidavimus.
informacija apie UAB „Grainmore“
2721 €
Vid. atlyginimas bruto
(79% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1422 €
25% uždirba 1422-2174 €
25% uždirba 2174-3078 €
25% uždirba nuo 3078 €