Operatorius (gėrimų gamyba)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė

Darbo pobūdis

  • Darbas prie gamybinių įrengimų (būtinos techninės žinios ! ).
  • Pamaininis darbas slenkančiu grafiku (Pamainos trukmė 12 val., yra naktinių valandų; 4 darbo dienos, 4 poilsio).

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis nuovokumas.
  • galimybė dirbti pamainomis (pamainos trukmė 12 val., yra naktinių valandų; 4 darbo dienos, 4 poilsio).

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Papildomas sveikatos draudimas Nelaimingų atsitikimų draudimas 24/7 Įvairių socialinių naudų paketas

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokesčio dydis priklauso nuo Jūsų turimos kvalifikacijos bei darbo patirties. Darbo užmokestį sudaro fiksuota + bonusinė dalis (priklausanti nuo darbo rezultatų).

UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė

„Kalnapilio – Tauro grupė“ sėkmingai veikianti įmonė, tarptautinės įmonių grupės „Royal Unibrew“ dalis. Savo klientams mes siūlome platų alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų asortimentą. Mūsų produktų krepšelyje rasi Lietuvos prekinių ženklų Kalnapilis, Vilkmergės bei importinių žinomų ženklų Pepsi, Birra Moretti, Heineken, Tanker ir kt. produktus.
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Kalnapilio-Tauro“ grupė
2395 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
301
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1536 €
25% uždirba 1536-1865 €
25% uždirba 1865-2495 €
25% uždirba nuo 2495 €