Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
DOJUS įmonių grupė

Operatorius

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - DOJUS įmonių grupė

Darbo pobūdis

Sėjos darbams, nuo rugpjūčio iki rugsėjo mėnesio, reikalingas žemės ūkio technikos operatorius.

Ieškome operatorių visoje Lietuvoje!

Reikalavimai darbuotojui

Kviečiame prisijungti, jeigu:
  • Turite patirties dirbant su žemės ūkio technika ir turite tai patvirtinantį vairuotojo pažymėjimą;
  • Esate atsakingas, darbštus.

  • Geras darbo sąlygas, konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą, socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Аtlyginimas priklauso nuo faktiškai atliktų darbų.

DOJUS įmonių grupei priklausančios įmonės yra savo srities lyderės, padedančios vystyti žemės ūkio, miškų ir kitus verslo sektorius, teikiančios sprendimus nuo sunkiosios technikos pardavimų, jos aptarnavimo, išmaniųjų sprendimų diegimo iki nuomos paslaugų. Grupei priklausančios įmonės dirba Lietuvoje ir Latvijoje. Pagrindinė grupės veikla - tai žemės ūkio technikos pardavimai bei popardaviminis aptarnavimas.
informacija apie DOJUS įmonių grupė
54
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.