Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Operatorius (mechanizatorius) darbas su statybine technika

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas

Darbo pobūdis

  • Kokybiškai atliekamas mechanizatoriaus darbas (technikos vairavimas klientų objektuose)
  • Kasdienis rūpinimasis eksploatuojama technika
  • Santykių su klientais plėtojimas
  • Klientų konsultavimas, kompetencijų plėtimas, domėjimasis technikos naujovėmis
  • Ramirent kokybės standartų laikymasis

Reikalavimai darbuotojui

  • Profesinis arba vidurinis išsilavinimas
  • Techninis įrangos išmanymas
  • Kruopštumas ir pozityvumas
  • Ne mažiau 1 m. darbo patirtis būtų privalumas
  • Orientacija į rezultatą
  • Kelių taisyklių ir darbo drausmės laikymasis
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai klientų objektuose
  • Laisvai kalbėti/rašyti lietuvių kalba
  • Vairuotojo pažymėjimas B, C kategorijos

Darbą šauniame ir profesionaliame kolektyve, tobulėjimą tarptautinėje įmonėje, galimybę pažinti geriausių gamintojų techniką, motyvuojantį atlygį, puikias darbo ir motyvacines priemones.

Telefonas pasiteiravimui

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

Ramirent yra viena iš lyderiaujančių įrankių nuomos kompanijų Europoje. Įkurta 1955 metais ir šiai dienai veiklą
vykdo 9 šalyse. Mes siūlome efektyvumą ir saugumą apjungiant mechanizmų nuomą, susijusias paslaugas bei
know-how individualiems klientų sprendimams. Ramirent misija yra sklandus aptarnavimas su šypsena. Mes turime
2800 kolegų 290 nuomos padaliniuose.

Ramirent – GEAR UP. Įrankių nuoma Jūsų paslaugoms.

Ramirent Lietuvoje
Ramirent priklauso „Loxam group“ – trečiai pagal dydį
įrangos nuomos kompanijai pasaulyje. Pasiūloje platus
nuomojamos įrangos asortimentas 19 nuomos padalinių visoje Lietuvoje. Ramirent parke sunkioji technika, pastoliai, klojiniai, statybiniai nameliai, rankiniai įrankiai, šildymo/vėdinimo įranga ir elektros srovės generatoriai.