Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Diforma“

Operatorius prie kraštų apdirbimo staklių

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Diforma“

Darbo pobūdis

UAB ,,Diforma“ reikalingas operatorius darbui kietųjų baldų gamyboje prie kraštų apdirbimo staklių.

Informacija pasiteiravimui: Džeraldas 8 – 636 – 53003

Darbo pobūdis:
  • Staklių nuolatinė priežiūra;
  • Gaminamo produkto parametrų sekimas;
  • Atliekamų darbų kokybės analizė bei kokybiško gaminio gamybos proceso užtikrinimas.

Reikalavimai

  • Patirtis prie kraštų apdirbimo staklių;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Darbo grafiką (darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val.)
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
Galutinis darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu (priklauso nuo turimos patirties).

UAB ,,Diforma"
informacija apie UAB „Diforma“
1994 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1514 €
25% uždirba 1514-1798 €
25% uždirba 1798-2541 €
25% uždirba nuo 2541 €