UAB „Baltic Ground Services“

Centruotės agentas (-ė)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic Ground Services“

Darbo pobūdis

  • Informacijos pateikimas atsakingiems asmenims apie aptarnaujamų aviakompanijų orlaivius;
  • Komunikavimas su kitomis tarnybomis ir paslaugų derinimas;
  • Lėktuvų aikštelių planavimas;
  • Darbas su aviakompanijų sistemomis;
  • Skrydžių informacijos žinučių siuntimas/skaitymas ir stebėjimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis (privalomas) ar aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (privalumas);
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuterio įgūdžiai;
  • Galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, organizuotumas;
  • Paslaugumas, geri bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas;
  • Vidinė motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą.

  • Patį draugiškiausią, šauniausią kolektyvą, su kuriuo bus tikrai smagu dirbti;
  • Profesines augimo galimybes ir tobulėjimą;
  • Nemokamą parkavimo vietą automobiliui (šalia ofiso);
  • Įmonės tradicijas ir komandinius renginius;
  • Sveikatos draudimą (išdirbus 3 mėnesius);
  • Galimybę nemokamai lankyti sporto salę pagrindinėje įmonės būstinėje.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: