Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solregis“
More about company »

OPTIKAS (-Ė) - KONSULTANTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Solregis“

Pasiūlymas Jums

Pačiame Vilniaus centre – įtraukianti kasdienė veikla, žinios apie garsiausių dizainerių darbus ir mados namų pasiūlymus, galimybė tobulėti kasdien kartu su finansinio motyvavimo sistema.
Daugiau šio pasiūlymo privalumų aptartume susitikimo metu, tad lauksime Jūsų CV. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Darbo pobūdis

Šiame darbe teks užtikrinti subtilų ir malonų bendravimą su optikos klientais, juos konsultuoti, pristatyti mūsų siūlomus produktus ir pagelbėti kiekvienam, apsilankiusiam glasses on, pasirūpinti savo akimis. Tikimės, kad tinkamai atstovausite glasses on prekinį ženklą optikos studijoje ir už jos ribų, organizuosite numatytus renginius, konferencijas, kartu su mumis įgyvendinsite naujas idėjas.
Dirbsite slenkančiu darbo grafiku.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Į savo šeimą pakviesime žmogų, kuris žavisi akimis, rėmais, naujomis idėjomis ir dega noru tuo dalintis su kitais. Tikimės, kad mūsų augančią gero regėjimo bendruomenę kuruos žmogus, išpažįstantis sveikatingumo, sąmoningo vartojimo ir tvarios mados idėjas.
Mūsų naujoko portretas būtų toks: smalsios akys, kurias žavi dioptrijos, kampai, cilindrai ir lęšių išgaubtumo indeksai; drąsa užmegzti pokalbį bei atstovauti įmonės vertybes platesniam ratui žmonių; nuovoka viešųjų ryšių, įvaizdžio kūrimo srityje, viešojo kalbėjimo patirtis.
UAB „Solregis“

UAB „Solregis“

Mes - glasses on - korekcinių ir saulės akinių namai. Mus žavi kūriniai, dėl kurių naktimis žymiausiuose mados namuose negęsta šviesos. glasses on – tai nuolat dirbantys akių ir mados specialistai. glasses on – tai akys, radusios namus. Sužinokite daugiau: glasseson.lt
Šiuo metu komanda kviečia naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Solregis“
22
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.