UAB „Optometrijos centras“

Optikė (-as) - konsultantė (-as) Vilniuje, prekybos salelėje, 0,75 etato

Nuo 360 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Optometrijos centras“

Darbo pobūdis

Kviečiame dirbti Vilniuje prekybos centre Akropolis arba VCUP esančioje optikos salelėje. Darbą siūlome norintiems dirbti aptarnavimo srityje, lavinti pardavimo įgūdžius.

Darbo ypatumai:
  • paslaugiai ir maloniai bendrauti su klientais;
  • palaikyti tvarką prekybos salelėje;
  • aktyviai dalyvauti prekybos salelėje vykstančiuose procesuose.
  • slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai darbuotojui

  • esate mandagus, paslaugus, taktiškas;
  • turite darbo patirties prekyboje, jums patinka parduoti, pasiūlyti, parekomenduoti;
  • komunikabilumas, gebėjimas lengvai užmegzti pirmą kontaktą;
  • esate orientuotas į klientą ir į tikslą;
  • bendraujate rusų, anglų kalba;

Įmonė siūlo

  • įdomų darbą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • realias karjeros galimybes geriausiems darbuotojams;
  • pagarbą, pasitikėjimu grįstą bendradarbiavimą;
  • galimybę darbą derinti su studijomis.

Atlyginimas

Nuo 360 €/mėn. į rankas
+ priedai

UAB Optometrijos centras – daugiau nei 20 metų sėkmingai veikiantis optikų tinklas. Mūsų verslo filosofija paremta ilgalaike patirtimi, profesionaliu gydytojų ir optometrininkų darbu, atsakingu požiūriu į kiekvieno kliento regėjimą. Turime unikalią galimybę sujungti naujausias žinias ir technologijas medicinoje ir madoje, aukščiausios kokybės įranga padeda profesionaliai ištirti klientų regą. Mumis pasitiki daugiau kaip 30 000 patenkintų klientų.
informacija apie UAB „Optometrijos centras“
1959 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1244 €
25% uždirba 1244-1844 €
25% uždirba 1844-2442 €
25% uždirba nuo 2442 €