UAB „OPTISIMA“

Optikos salono konsultantė(-as) Balsiuose, Vilnius 0,5 etato

742-1027 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „OPTISIMA“

Darbo pobūdis

Darbas moderniame optikos salone, klientų konsultavimas, pardavimai.
Siūlomas 0,5 etato.

Reikalavimai

Ieškome atsakingo žmogaus, vertinančio pastovią darbo vietą ir abipusiai naudingus santykius su darbdaviu.
Reikalavimai kandidatams: patirtis pardavimų srityje, gera atmintis, noras mokytis ir tobulėti, kompiuterinis raštingumas.
Neturinčius patirties optikos srityje apmokome.

Mes jums siūlome

  • Galimas lankstus darbo grafikas, derinamas su studijomis;
  • Įdomus, įvairiomis žiniomis turiningas darbas;
  • Darbo laikas I-V 10-19val, savaitgaliai laisvi;
  • Neturinčius patirties, apmokome;
  • Motyvuojantis atlyginimas;

Darbo vieta PC “Žali“, Visalaukio g. 1, Balsiai, Vilnius.
Tel. nr. pasiteiravimui +37061626728.

Atlyginimas

742-1027 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodytas atlyginimas už pilną etatą.

Optikos salonų tinklas.
+37061626728
informacija apie UAB „OPTISIMA“
1056 €
Vid. atlyginimas bruto
17
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.