Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "EnergoLT"
More about company »

Optinių (šviesolaidinių) kabelių montuotojas

900–2500 Eur
Kaunas - UAB "EnergoLT"

Darbo pobūdis

Atlikti optinių tinklų diegimo ir testavimo darbus
Movų montavimas (FOSC / FIST)
ODF, spliterių montavimas
Vartotojų pajungimas ryšių stotyse
Optinių skaidulų testavimas (OTDR, galios matuokliu)

Ieškome darbuotojų iš visos Lietuvos !!!

Reikalavimai

Darbo patirtis atliekant optinių kabelių movas (iki 288 skaidulų)
Kompiuterinis raštingumas (MS office)
Anglų, rusų arba vokiečių kalbų mokėjimas
Schemų skaitymas
Kruopštumas
Atsakingumas
Orientacija į rezultatą
Darbo laiko planavimas
Vairuotojo pažymėjimas B

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje perspektyvioje įmonėje;
Visas darbui reikalingas priemones;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus;
Socialines garantijas;
Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį, skaidrų atlyginimą.

Atlyginimas

900–2500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

2010 m. įkurta įmonė auga ir užtikrintai įsitvirtina vietinėje rinkoje kaip patikimas elektros tinklų statybos rangovas. Stengiamės būti patraukliausi Lietuvoje ir palaipsniui užkariauti užsienio rinkas. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų tinklų projektavimas ir statyba.
Informacija apie UAB "EnergoLT"
1023 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 645 €
25% uždirba 645-988 €
25% uždirba 988-1301 €
25% uždirba nuo 1301 €
Vadovas: Paulius Venslauskas