UAB „EnergoLT“

Optinių (šviesolaidinių) kabelių montuotojas

900-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai, Jonava - UAB „EnergoLT“

Darbo pobūdis

Atlikti optinių tinklų diegimo ir testavimo darbus
Movų montavimas (FOSC / FIST)
ODF, spliterių montavimas
Vartotojų pajungimas ryšių stotyse
Optinių skaidulų testavimas (OTDR, galios matuokliu)

Darbas komandiruotėse Lietuvoje

Reikalavimai

Darbo patirtis atliekant optinių kabelių movas (iki 288 skaidulų) - privalumas
Anglų, rusų kalbų mokėjimas - privalumas
Schemų skaitymas
Kruopštumas
Atsakingumas
Orientacija į rezultatą
Darbo laiko planavimas
Vairuotojo pažymėjimas B

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą stabiliai veikiančioje perspektyvioje įmonėje
Visas darbui reikalingas priemones
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus
Socialines garantijas
Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes
Konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį, skaidrų atlyginimą

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas
Darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijos

2010 m. įkurta įmonė auga ir užtikrintai įsitvirtina vietinėje rinkoje kaip patikimas elektros tinklų statybos rangovas. Pagrindinė įmonės veikla – elektros ir telekomunikacijų tinklų projektavimas ir statyba.
informacija apie UAB „EnergoLT“
1912 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
139
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1449 €
25% uždirba 1449-1900 €
25% uždirba 1900-2302 €
25% uždirba nuo 2302 €