UAB „Reiz Tech“

Oracle duomenų bazių administratorius

Vilnius - UAB „Reiz Tech“

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio (Senior) Oracle duomenų bazių administratoriaus, kuris prisijungtų prie komandos ir su ja dirbtų bendrame projekte su vokiečių klientu.
Darbo pradžioje žinių perdavimas (1-2 sav. apmokymai) vykstų Vokietijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • >3 m. Oracle DB administravimo patirtis
  • Patirtis Oracle DB platformos architektavime
  • Patirtis dalyvaujant, planuojant Oracle DB migracijoje
  • Patirtis Oracle DB optimizavimo procesuose
  • Išsilavinimas IT/ tiksliųjų mokslų srityje
  • Puiki komunikacija komandos viduje ir su klientu
  • Anglų kalba
  • Vokiečių kalba būtų didelis privalumas

Darbą šaunioje atsinaujinančioje komandoje, kurioje daugiametė patirtis atvira pokyčiams
Darbą naujame ofise miesto centre ir galimybę dirbti iš namų

Reiz Tech is an IT service-based company that unlocks the full potential of companies. We pride ourselves for bringing more value to all stakeholders by applying digital technologies and new ways of working to all aspects of business.

In a five-year time, scale, our goal is to become one of the biggest independent IT system integrators in Baltic States and expand our activities around the world. We respect our clients and their trust in us is important because only in this relationship do we learn from each other, grow, and encourage others to grow. Our goal is to be the most reliable partner!
informacija apie UAB „Reiz Tech“
3056 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
157
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2080 €
25% uždirba 2080-2780 €
25% uždirba 2780-3840 €
25% uždirba nuo 3840 €