Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

ORBI group offers job:

ORBI group

„ORBI Group“ – stambiausia Gruzijoje statybos ir plėtros kontroliuojančioji bendrovė, pirmoji regione pradėjusi statyti daugiaaukščių viešbučių kompleksus. Per 20 m. buvo pastatyta 3 000 000 kvadratinių metrų, šiuo metu bendrovėje dirba apie 6000 darbuotojų. „ORBI Group“ – daugelio tarptautinių ir regioninių premijų laureatė.

Visi namų projektai yra išskirtiniai, juos rengė pagrindiniai aukštuminės statybos srities specialistai. Tokie objektai, kaip Batumyje esantys „Sea Towers”, „Orbi Residence”, „Orbi Plaza”, pastebimai pakeitė miesto veidą, tapo jo vizitinėmis kortelėmis. Žymų indėlį į plėtrą įnešė ir Bakurianyje pastatyti viešbučiai „ORBI Group“, padėdami plėstis šiam populiariam kalnų slidinėjimo kurortui. Įmonės strategija — kurti paklausiausius tarp turistų projektus siekiant užtikrinti dideles pajamas savo klientams.

Per kelis sėkmingo darbo dešimtmečius įmonė „ORBI Group“ tapo pripažinta rinkos lydere, nustatančia naujus standartus.

Mūsų įmonės prioritetas - kurti ilgalaikius tarpusavyje naudingus partnerystės santykius su klientais. „ORBI Group” — tai patikimas ir stabilus verslas sparčiai besiplečiančiame regione, kur turistų antplūdis ir dideli ekonominio augimo tempai.


Mūsų apdovanojimai.
Tarptautiniai apdovanojimai:
2013 m., Ženeva — The Majestic Five Continents Award for Quality and Exellence;
2013 m., Paryžius — Tarptautinė kokybės lyderio žvaigždė;
2015 m., Maskva — Fiabci Prix d`Exellence nominacijoje „Geriausias projektas“ (angl. Best Project);
2016 m., Panama — Fiabci Prix d`Exellence nominacijoje „Geriausias investicinis projektas (angl. Best Investment Project);
2017 m., Sankt Peterburgas — Credo nominacijoje „Geriausias užsienio projektas statant gyvenamuosius būstus“.
Nacionaliniai apdovanojimai
2010 — „Geriausias kūrėjas“ už aukštą kokybę ir greitą statybą;
2011 — „Auksinis prekės ženklas“;
2011 — premija „Kūrėjas“ pagal įmonės versiją „Vardai“;
2011 — „Sėkmingas gruziniškas prekės ženklas“;
2011 — „Rėmėjas agrarinis statytojas“ už indėlį, įneštą į šalies plėtrą, nacionalinių projektų įgyvendinimą, už kultūrinių ir socialinių projektų paramą, taip pat meno srities projektus;
2011 — „Geriausias kūrėjas” pagal Gruzijos statybininkų ir kūrėjų asociacijos versiją;
2012 — „Geriausias darbdavys” per apdovanojimų ceremoniją „Merkurijus — 2012”;
2013 — „Geriausias metų darbdavys” pagal AAT versiją;
2013 — „Metų verslininkas”, Iraklij Kvergelidze, „ORBI Group“ generalinis direktorius;
2014 — „National Business Award” nominacijose „Išskirtinis stilius ir šiuolaikiškumas”, „Naujos technologijos” ir „Naujos darbo vietos”.
Mūsų vertybės

Būti lyderiu!
Būti lyderiu reiškia prisiimti atsakomybę. Atsakomybę už savo verslą, komandą, partnerius ir šeimą. Mes pirmaujame ne tik pagal sukurtų objektų skaičių, bet ir pagal jų apimtis. „Orbi Group” nustato naują kūrimo industrijos plėtros kryptį. Taip, tai aukšta kartelė, bet mes nebijome šios atsakomybės.

Didžiuojamės savo darbu!
Mėgstame savo darbą ir visada stengiamės pasiekti geriausią rezultatą. Kitaip kokia prasmė dirbti? Statome įspūdingus pastatus ir didžiuojamės, kai juos matome ant atviručių su Batumio vaizdais! Parduodame apartamentus ir džiaugiamės už mūsų klientus, girdėdami iš jų padėką.

Rinktis geriausia!
Gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo mūsų pasirinkimo. Todėl kiekviename statybos etape ir kiekvienoje detalėje renkamės tik tai, kas geriausia. Mūsų specialistai – tai ne tiesiog mūsų komandos nariai, tai profesionalai, išmanantys tai, ką daro.
Nesustojame ties tuo, kas jau pasiekta.

Didžiuojamės savo 20 metų darbo rezultatais, tačiau tai tik pradžia! Ateityje mūsų laukia nauji projektai ir įmonės veiklos sričių plėtra. Būkite su mumis, būkite su lyderiu!

Company job ads