Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Veta“
More about company »

Ordinatorius (-ė)

Vilnius - UAB „Veta“

Darbo pobūdis

  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Aktyvus paslaugų ir produktų pardavimas.

Reikalavimai

  • Veterinarinis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas pozityviai įtakoti klientus;
  • Kūrybiškumas, greita reakcija;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas,
  • Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui;
  • Profesinį augimą bei galimybę tobulintis veterinarinėje gydomojoje bei farmacinėje veikloje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.
UAB „Veta“

UAB „Veta“

Vilniaus centre įsikūrusi ir nuo 1995 metų sėkmingai dirbanti UAB „Veta“ veterinarijos klinika
Informacija apie UAB „Veta“
1466 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1234 €
25% uždirba 1234-2010 €
25% uždirba nuo 2010 €
Vadovas: Romualdas Baskas