Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Veta"
More about company »

Ordinatorius (-ė)

500–700 Eur
Vilnius - UAB "Veta"

Darbo pobūdis

  • Tiesioginis bendravimas su klientais;
  • Profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Aktyvus paslaugų ir produktų pardavimas.

Reikalavimai

  • Veterinarinis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas pozityviai įtakoti klientus;
  • Kūrybiškumas, greita reakcija;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, organizuotumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas,
  • Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui;
  • Profesinį augimą bei galimybę tobulintis veterinarinėje gydomojoje bei farmacinėje veikloje;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus.

Atlyginimas

500–700 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti
UAB "Veta"

UAB "Veta"

Vilniaus centre įsikūrusi ir nuo 1995 metų sėkmingai dirbanti UAB „Veta“ veterinarijos klinika yra aprūpinta būtiniausia šiuolaikine veterinarinės diagnostikos įranga. Čia dirba kvalifikuoti, turintys didelę gyvūnų gydymo patirtį veterinarijos gydytojai ir felčeriai.
Informacija apie UAB "Veta"
1466 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1234 €
25% uždirba 1234-2010 €
25% uždirba nuo 2010 €
Vadovas: Romualdas Baskas