UAB „Ermitažas“

Organizacijos vystymo vadybininkas (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Ermitažas“

Darbo aprašymas:

  • Kursite ir įgyvendinsite atrankos strategiją, apimant komunikaciją ir rinkodaros veiksmus;
  • Tobulinsite personalo procesus tokius kaip naujokų įvedimas ir adaptacija, darbuotojų išlaikymas, darbdavio įvaizdžio formavimas;
  • Atliksite tinkamų kandidatų paiešką ir pritraukimą, naudojant vidines ir išorines duomenų bazes, profesines darbo paieškos platformas (pvz.: LinkedIn), ir socialinę mediją;
  • Bursite stiprią ir vertybiškai teisingą komandą vykdant vidines ir išorines administracinių pozicijų atrankas;
  • Siūlysite ir įgyvendinsite iniciatyvas bei projektus, skirtus darbuotojų įsitraukimo didinimui;
  • Prisidėsite prie organizacijos kultūros formavimo;
  • Vystysite vidinės komunikacijos projektus.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis personalo valdymo srityse, ypač patirtis personalo planavimo, darbuotojų paieškoje, veiklos vertinimo, skatinimo, ugdymo projektų kūrime ir vystyme;
  • Organizacijų ir verslo procesų supratimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, gebėjimas klausyti ir išgirsti, empatiškumas;
  • Sugebėjimas organizuoti, dirbti komandoje, spręsti iškilusias problemas;
  • Stiprus atsakomybės jausmas, iniciatyvumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina organizacinės psichologijos, personalo valdymo srities).

Mes siūlome:

  • Galimybę realizuoti savo idėjas, kurti, inicijuoti pokyčius bei naujoves;
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes;
  • Lanksčias darbo sąlygas;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
  • Daug smagaus laiko įvairių švenčių metu su geriausiu kolektyvu!

Papildoma informacija

Jūsų saugumas mums labai svarbus, tad darbo pokalbiai vyks nuotoliniu būdu. Taip pat, šiuo laikotarpiu suteikiame galimybę dirbti iš namų, darbo priemonių pristatymą į namus, nuotoliniam darbuo pritaikytą "onboarding" programą ir visą reikalingą informaciją.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ERMITAŽAS - vienas didžiausių apdailos, sodo, statybinių medžiagų ir namų apyvokos prekių tinklų Lietuvoje.

Mūsų klientų namais, sodu ir aplinka kasdien rūpinasi darbuotojai, kurie darbe labiausiai vertina susivokimą, atsakomybę bei pasitikėjimą.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas. Įmonė telkia ir išlaiko geriausius darbuotojus, kurių tarpusavio santykiai pagrįsti paprastumu, atvirumu ir pagarba vienas kitam.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Ermitažas“.
Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.

Informuojame, kad dėl atrankos susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
informacija apie UAB „Ermitažas“
2046 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
628
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1162 €
25% uždirba 1162-1428 €
25% uždirba 1428-2059 €
25% uždirba nuo 2059 €