Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“
More about company »

Organizacinis psichologas

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė“

Darbo pobūdis

  • Tai darbas organizaciniam psichologui, kupinam smalsumo, nebijančiam iššūkių ir naujovių.
Tau reikės:
  • Vertinti ir analizuoti įstaigos funkcionavimo psichologinius aspektus ir problemas;
  • Konsultuoti įstaigos darbuotojus vadovavimo, personalo valdymo, darbo organizavimo, karjeros planavimo bei psichologinės darbuotojų gerovės stiprinimo klausimais;
  • Kurti bei tobulinti psichologinio poveikio (personalo mokymo, sveikatos išsaugojimo, komandos formavimo, darbuotojų adaptavimo bei socializacijos ir pan.) programas, padėti jas įgyvendinti bei gebėti vertinti jų efektyvumą;
  • Ugdyti darbuotojų kompetencijas, kurios būtinos siekiant sumažinti neigiamą psichosocialinių rizikos veiksnių poveikį darbuotojų sveikatai;
  • Padėti gerinti psichosocialinę aplinką ir stiprinti darbuotojų motyvaciją;
  • Dirbti vadovaujantis darbo teisės normomis ir profesinės etikos principais;
  • Dirbti individualiai ir komandoje, keistis informacija ir dalintis patirtimi;

Reikalavimai

  • Aukštasis arba jam prilygintas aukštojo mokslo psichologijos krypties išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Operatyvumas, lankstumas, iniciatyvumas, kūrybinis mąstymas, įžvalgumas atsakingumas, komunikabilumas;
  • Sklandi lietuvių kalba, labai geras rusų arba anglų kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Dinamišką, iššūkių nestokojančią kasdienybę;
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Viešoji įstaiga Respublikinė Vilniaus psichiatrijos ligoninė (RVPL) yra specializuota psichikos sveikatos priežiūros įstaiga, kurioje teikiama psichiatrinė pagalba: diagnozuojami ir gydomi psichikos sutrikimai, taikomos profilaktikos priemonės siekiant išvengti atkryčių, teikiama visokeriopa pagalba, padedanti pacientams prisitaikyti visuomenėje.