Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Omiliva"
More about company »

Oro kondicionavimo, šildymo, vėdinimo sistemų montuotojas

Vilnius - UAB "Omiliva"

Darbo pobūdis

Oro kondicionavimo, šildymo, vėdinimo, šildymo sistemų montavimas, aptarnavimas ir remontas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis būtų privalumas, bet norinčius dirbti ir motyvuotus žmones apmokome. Inžinerinis išsilavinimas ir atestatai - privalumas. Vairuotojo pažymėjimas. Esant klausimų skambinti arba rašyti emailu.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų projektavimas, montavimas, aptarnavimas ir remontas visoje Lietuvoje.
Informacija apie UAB "Omiliva"
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Orestas Varanavičius