Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

ORO TRANSPORTO VADYBININKAS

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo pobūdis

  • Krovinių pervežimų oro transportu organizavimas bei sklandžių krovinių pervežimų užtikrinimas;
  • Transporto organizavimas, bendravimas su vežėjais;
  • Sudėtingų situacijų sprendimas, bendradarbiavimas su užsakovais, vežėjais ir kolegomis;
  • Naujų partnerių paieška ir santykių su esamais palaikymas;
  • Pasiūlymų klientams ruošimas.

Reikalavimai

  • Krovinių pervežimų organizavimo patirtis;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai būtini (rusų kalbos žinios būtų traktuojamos kaip privalumas);
  • Geri darbo MS Office paketu įgūdžiai;
  • Puikūs pardavimų ir derybiniai įgūdžiai, organizuotumas, greita orientacija;
  • Iniciatyvumas, noras tobulėti profesinėje srityje.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių;
  • Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausomus nuo darbo rezultatų;
  • Draugišką kolektyvą ir motyvacinį paketą;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

“Delamode Baltics” – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei.
Įmonėje vid. atlyginimas 1349€
66% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)