Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AD REM TRANSPORT“

ORO TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AD REM TRANSPORT“

Darbo pobūdis:

  • Krovinių gabenimo oro transportu organizavimas, administravimas ir kontrolė
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybų vedimas, užsakymų sudarymas
  • Bendradarbiavimas su skrydžių partneriais, avialinijomis, klientais
  • Teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimas
  • Reikiamų dokumentų tvarkymas, įforminimas
  • Operatyvus logistinių iškilusių problemų sprendimas

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis transporto srityje (oro transportu būtų didelis privalumas)
  • Importo, eksporto procesų išmanymas
  • Puikios anglų kalbos žinios, kitų kalbų mokėjimas – privalumas
  • Atsakingumas, savarankiškumas, atidumas, greita orientacija
  • Tavo motyvacija – siekti aukštų rezultatų ir tobulėti profesinėje srityje

Įmonė siūlo:

  • Darbą šiuolaikiškoje, stabilioje, įmonių grupei priklausančioje įmonėje
  • Globalų, dinamišką ir atsakingą darbą
  • Bendradarbiavimą su šios srities ekspertais
  • Apmokymą, tobulėjimą ir karjeros galimybes
  • Draugišką atmosferą ir geranorišką kolegų bei vadovų pagalbą
  • Lankstų darbo grafiką
  • Atlyginimą 1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių (priklausantį nuo turimos patirties)
  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

AD REM TRANSPORT priklauso vienai didžiausių Lietuvos logistikos įmonių grupei AD REM.
Esame šiuolaikines vertybes ir gerą mikroklimatą vertinanti profesionalų komanda, teikianti KROVINIŲ PERVEŽIMO IR TARPTAUTINIO EKSPEDIJAVIMO paslaugas.
Daugiau informacijos apie mus
informacija apie UAB „AD REM TRANSPORT“
3059 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2597 €
25% uždirba 2597-2917 €
25% uždirba 2917-3858 €
25% uždirba nuo 3858 €