UAB „Fedex Express Lithuania“

Oro uosto koordinatorius (-ė) Kaune

1200-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Fedex Express Lithuania“

Oro uosto koordinatoriaus atsakomybės:

  • rampos agento funkcijų vykdymas;
  • aviacijos saugumo funkcijų vykdymas ir kontrolė;
  • transporto dokumentų paruošimas;
  • siuntų krovos priežiūra ir kontrolė;
  • pavojingų ir kitų specialios priežiūros reikalaujančių krovinių tvarkymas ir kontrolė;
  • importo/eksporto siuntų dokumentų ruošimas ir tvarkymas.

Reikalavimai oro uosto koordinatoriui:

  • panaši ankstesnio darbo patirtis;
  • aviacijos saugumo reikalavimų išmanymas;
  • IATA Pavojingų Krovinių 6-os kategorijos sertifikatas;
  • elektrokrautuvo pažymėjimas (privalumas);
  • darbo kompiuteriu bei MS Office įgūdžiai;
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • gebėjimas prisiimti atsakomybę ir lyderiavimą.

Darbo TNT privalumai:

  • tarptautinė darbo aplinka;
  • papildomų naudų paketas (sveikatos ir gyvybės draudimas);
  • draugiškas kolektyvas;

Mes vertiname vieni kitus, esame atsidavę klientams ir vykdome savo pažadus! Jeigu mūsų požiūris Tau priimtinas, labai kviečiame prisijungti prie "FedEx" komandos!

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Prisijunkite prie mūsų komandos, dirbančios kiekvieną akimirką ir visada, kad kažkam pristatytų svarbiausią dienos siuntą. Būdami „FedEx“ tapsite komandos dalimi, padedančios stiprinti šalių tarpusavio ryšius per įgalinamą pasaulinę prekybą, kuri savo ruožtu padeda klestėti verslams. Teikdami asmeninę ir profesionalią pagalbą, skatindami augimą ir galimybes mes puoselėjame kultūrą, kuri padeda žmonėms atskleisti išskirtinius gebėjimus teikti aukščiausios klasės paslaugas.

Sujungiame šešis žemynus ir daugiau nei 220 šalių bei teritorijų, o platus daugiau kaip 5 000 rūšiavimo mazgų ir punktų aprėpiantis tinklas suteikia galimybę per dieną pristatyti daugiau nei 15 milijonų siuntų. Mes siekiame prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo atsakingai ir tvariai plėtodami verslą bei padėdami augti mūsų klientams.

Ką bedarytume, visada vadovaujamės savo įsipareigojimu prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo, žmonių galimybių atskleidimo ir aplinkos išsaugojimo.
informacija apie UAB „Fedex Express Lithuania“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1620 €
25% uždirba 1620-1900 €
25% uždirba 1900-2762 €
25% uždirba nuo 2762 €