Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ortopedijos priemonės“

Ortopedas - technikas

600-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Ortopedijos priemonės“

Darbo pobūdis

Ortopedijos įmonė, siūlo nuolatinį darbą ortopedui technikui, kuris būtų atsakingas už individualių kietųjų įtvarinių sistemų gamybą, siūtinių įtvarų pritaikymą, individualių avalynės įdėklų užsakymą ir pritaikymą.

Reikalavimai

Privalumas - biomechanikos inžinerijos bakalauras arba ortopedijos technologijų profesinis bakalauras arba medicininis išsilavinimas (kinezaterapeutas, ergotarapeutas ir kt.)
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

Nuolatinį dinamišką, įdomų darbą;
Geras darbo sąlygas ir visas reikalingas darbo priemones;
Kolektyvo palaikymą ir mokymus;
Gerą atmosferą jaunatviškame ir aktyviame kolektyve, kupiname naujų idėjų.

Atlyginimas

600-1000 €/mėn. į rankas
UAB „Ortopedijos priemonės“

UAB „Ortopedijos priemonės“

UAB „Ortopedijos priemonės“ yra pasirašiusi sutartį su Valstybine ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos, dėl ortopedijos techninių priemonių gamybos ir pritaikymo. Pacientams kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, gamybos ir pritaikymo išlaidos yra visiškai ar iš dalies kompensuojamos iš PSDF biudžeto lėšų.

UAB „Ortopedijos priemonės“ dirba patyrę, didelę patirtį turintys ortopedai technikai ir ortopedai protezuotojai, kurie užsako, pagamina ir individualiai pritaiko ortopedijos technines priemones:

  • po traumų ir kitų susirgimų - rankų, kojų, stuburo, individualius ir serijiniu būdu gaminamus įtvarus.
  • pagal užsakymą pagamintus pėdos įtvarus, batų įdėklus, skirtus - gydymui ir reabilitacijai;
  • po galūnių amputacijų - rankų ir kojų protezines sistemas;
  • batų įdėklus sportui ir kasdieniniam naudojimui, kitus ortopedinės paskirties gaminius ir įvairias pagalbines priemones neįgaliems žmonėms;

Įmonėje gaminamos ortopedijos technikos priemonės yra aprobuotos (registruotos) Valstybinėje akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyboje prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir atitinka Medicinos priemonių (prietaisų) saugos techninio reglamento I priedo esminius reikalavimus, medicinos priemonėms (prietaisams). Visiems mūsų gaminiams yra taikomi garantiniai įsipareigojimai.
informacija apie UAB „Ortopedijos priemonės“
1342 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.