Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Manpower Lit"
More about company »

Padalinio asistentė,-as

Kaunas - UAB "Manpower Lit"

Darbo pobūdis:

  • Asistavimas pardavimų vadovui;
  • Užsakymų priėmimas telefonu;
  • Darbas su įmonės vidine duomenų baze;
  • Viešųjų konkursų dokumentų ruošimas;
  • Komercinių pasiūlymų, ataskaitų ruošimas;
  • Reklamos priemonių judėjimo koordinavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Dalykinio bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas. Puikūs darbo su MS Excel gebėjimai;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas, organizuotumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos ir karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Manpower klientė – UAB „Osama“ yra didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti prekyba plataus vartojimo prekėmis Lietuvos ir Latvijos rinkose. Prekiniai ženklai, kuriuos prižiūri kompanija, yra gerai žinomi: sultys „Kubuś“ ir „Tymbark“, „Kėdainių konservų fabriko", „Birštono mineralinių vandenų" produkcija bei kelios dešimtys kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Latvijoje.