Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Padalinio vadovas (-ė) Alytuje

Darbo pobūdis

Vadovauti padaliniui ir užtikrinti jo sėkmingą veiklą;
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, kontrolė jų motyvavimas;
Sklandaus didmenos sandėlio veiklos proceso užtikrinimas (prekių priėmimo, išdavimo bei sandėliavimo organizavimas);
Vesti padalinio apskaitą, organizuoti inventorizacijas, pildyti su tuo susijusius dokumentus;
Vykdyti likučių kontrolę, bendrauti su tiekėjais;
Atrinkti naujus darbuotojus, sudarinėti darbo grafikus, pildyti darbo laiko apskaitos žiniaraščius;

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 3 metų, sėkminga padalinio vadovo darbo patirtis;
Patirtis autodetalių pardavimų, sandėliavimo, transporto valdymo srityje (privalumas);
Žinios ir patirtis vadybos, procesų planavimo, finansų ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityje;
Stiprus strateginis ir analitinis mąstymas, gebėjimas inicijuoti pokyčius;
Gebėjimas būti lyderiu ir operatyviai spręsti iškylančius iššūkius;
Geras kompiuterinis raštingumas, rusų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Palankią terpę idėjoms, kūrybiškumui bei iniciatyvoms reikšti;
Visas socialines garantijas;
Draugišką kolektyvą;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
CVB client

Sėkmingai dirbanti tarptautinė didmeninės prekybos įmonė, šiuo metu siūlo darbą padalinio vadovui Alytuje.