Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Handelshus“

Padalinio vadovas (-ė)

1100-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga - UAB „Handelshus“

Darbo pobūdis

Platų valymo paslaugų spektrą siūlanti įmonė, kuri vykdo veiklą visoje šalyje, ieško paslaugų padalinio vadovo. Šio žmogaus atsakomybėje bus:
Pavaldaus personalo darbo koordinavimas ir organizavimas (iki 10 administracijos narių);
Naujų komercinių klientų paieška ir pelno siekimas;
Komandos formavimas, darbuotojų motyvavimas, įsitraukimo skatinimą ir augimą.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnę nei 2 metų sėkmingą patirtį pamainos vadovo, cecho vadovo, ūkio dalies vadovo, ar kitose, tarpinės grandies vadovo pareigose;
Analitinis mąstymas, veiklos planavimo ir valdymo įgūdžiai;
Puikūs bendradarbiavimo įgūdžiai;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

1100-1500 €/mėn. į rankas
Tiksli atlyginimo suma aptariama darbo pokalbio metu.

Platų valymo paslaugų spektrą siūlanti įmonė, vykdantį veiklą visoje šalyje ir Latvijoje.
informacija apie UAB „Handelshus“
2382 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1185 €
25% uždirba 1185-1926 €
25% uždirba 1926-3219 €
25% uždirba nuo 3219 €