Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Padalinio vadovas (ė)

Online interview
Marijampolė - UAB „Kasu“

Darbo pobūdis

  • Veiklos organizavimas padalinyje
  • Personalo atranka ir apmokymas
  • dalyvavymas formuojant ir įgyvendinant strateginius planus, metines veiklos užduotis
  • pavaldžių darbuotojų veiklos koordinavimas;
  • bendradarbiavimu grįstų santykius tarp padalinio darbuotojų užtikrinimas;
  • tinkamas dokumentacijos pildymas;
  • pagal galiojančių teisės aktų reikalavimus įstaigos vidaus dokumentų rengimas, jų įgyvendinimo užtkrinimas bei vykdymo kontrolė;
  • Darbas kompiuteriu

Reikalavimai

  • Geri organizaciniai ir planavimo įgūdžiai
  • Gebėjimas dirbti individualiai
  • Gebėjimas inicijuoti ir prisidėti prie veiklos procesų optimizavimo
  • Turėti darbo komandoje ir lyderystės įgūdžių;
  • Gebėti įtraukti, motyvuoti komandos narius
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti bei analizuoti informaciją ir rengti išvadas, priimti sprendimus savo kompetencijos ribose
  • Kompiuterinis raštingumas. Mokėti naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir ryšio priemonėmis (dokumentų rengimo ir apdorojimo programomis, interneto naršykle (-ėmis), el. pašto, el. kalendoriaus ir kt. programomis)
  • Užsienio kalbos mokėjimas (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą naujoje perspektyvioje klinikoje
  • Puikias darbo sąlygas
  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Savirealizacijos galimybes ir asmeninį augimą
  • Darbo užmokestis nuo 950 Eur į rankas
CVB client

UAB „Kasu“

Suvalkijos medicinos klinika