Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Demanda"
More about company »

Padalinio vadovas (-ė) (Viešojo maitinimo verslas)

Vilnius - UAB "Demanda"

Darbo pobūdis

Organizuoti, kontroliuoti ir užtikrinti sklandų personalo darbą bei motyvuoti personalą siekti gerų rezultatų;
Užtikrinti klientų aptarnavimo, patiekalų ruošimo, gamybos kokybę;
Vykdyti atsakingą finansinę ir ūkinę greito maisto restorano apskaitą, resursų valdymą, rengti ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai

Darbo patirtis visuomeninio maitinimo srityje (mažiausiai 2 metai);
Viešojo maitinimo taisyklių ir procesų išmanymas;
Puikūs personalo komandos formavimo ir motyvavimo įgūdžiai;
Atsakomybė, pozityvumas, orientacija į puikius darbo rezultatus.

Mes jums siūlome

Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
Pastovų ir laiku mokamą atlyginimą;
Draugišką ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Su šviežiais ir kokybiškais produktais, gaminame skanias Azijietiškas picas ir kitus patiekalus.