Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Padalinio vadovas (-ė) Vilniuje

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Darbo pobūdis

restorano įvaizdžio formavimas pasitelkiant įvairias vidinės ir išorinės komunikacijos priemones;
efektyvus restorano darbuotojų darbo organizavimas bei kontrolė;
sklandžios restorano veiklos užtikrinimas;
restorano finansinės ir ūkinės apskaitos vykdymas

Reikalavimai

BŪTINA vadovaujančio darbo patirtis viešojo maitinimo tinkle (kandidatai be patirties svarstomi nebus)
aukštasis išsilavinimas;
geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu (MS Word, MS Exel, MS Outlook).

Mes jums siūlome

puikų atlyginimą bei visas socialines garantijas;
galimybę vadovauti aukšto lygio restoranui;
nuolatinį profesinį tobulėjimą skatinantį darbą;
nuolaidas įmonės restoranuose bei kitose susijusiose įmonėse

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

Viešasis maitinimas