Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PALIUTIS“

Padalinio vadovas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PALIUTIS“

Darbo pobūdis

Resursų planavimas, gamybos efektyvumo didinimas ir procesų tobulinimas Pakavimo padalinyje;
Darbuotojų atlikto darbo kokybės ir našumo vertinimas. Komandos tikslų išgryninimas, atviros ir skaidrios komunikacijos užtikrinimas komandoje dėl keliamų tikslų, veiklos rezultatų, dalinimasis įmonės aktualia informacija ir naujienomis;
Komandos darbo organizavimas, motyvavimas, ugdymas, užduočių delegavimas, darbo laiko apskaitos kontrolė;
Darbo planavimas ir optimizavimas, efektyvaus medžiagų naudojimo užtikrinimas;
Pokyčių susijusių su procesų valdymu inicijavimas bei koordinavimas;
Darbuotojų saugos reikalavimų laikymosi užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Turi aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą
Turi darbo su komanda vadovaujančios darbo patirties gamybinėje įmonėje;
Turi geri įgūdžius dirbant MS Excel programa;
Gebi suburti komandą, deleguoti užduotis, palaikyti gerą emocinį klimatą;
Gebi įžvelgti darbo organizavimo trūkumus ir juos pašalinti.

Mes jums siūlome

Visada laiku mokamą konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kompetencijos;
Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybės;
Iššūkių ir atradimų pilnas darbo dienas, kuriose nebus vietos rutinai;
Galimybę organizuoti savo ir kitų darbus;
Kolegų pagalbą ir palaikymą;
Galimybę inicijuoti pokyčius bei naujoves.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus.

Esame daugiau nei 20 metų veikianti gamybinė įmonė. Džiaugiamės būdami didžiausios neperšlampamos avalynės gamintoju Baltijos šalyse. Gaminame aukštos kokybės guminę avalynę ir eksportuojame į daugelį pasaulio šalių. Dirbame su tokiais prekių ženklais, kaip Hugo Boss, Karl Lagerfield, DKNY.
informacija apie UAB „PALIUTIS“
1438 €
Vid. atlyginimas bruto
101
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1024 €
25% uždirba 1024-1303 €
25% uždirba 1303-1473 €
25% uždirba nuo 1473 €