Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Gamybos vadovas

Tauragė - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Savarankiško padalinio veiklos planavimas, procesų tobulinimas / optimizavimas, vykdomos aktyvios padalinio plėtros ir su ja susijusių pokyčių valdymas. Pavaldžių darbuotojų veiklos koordinavimas, motyvavimas, poreikio planavimas ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas vadybos / pramonės inžinerijos srityse);
  • Vadovaujamo darbo patirtis gamybinėje įmonėje (pageidautina baldų ar siuvimo pramonėje);
  • Geri organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas vadovauti komandai, ją motyvuoti;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

PRIVALUMAI:
  • Anglų k. mokėjimas.

Mes jums siūlome

Atsakingą, savarankišką darbą tarptautinėje kompanijoje, konkurencingą atlyginimą ir motyvuojančius priedus.

20 metų sėkmingai dirbančiai tarptautinei kompanijai, gaminančiai ir eksportuojančiai minkštus baldus į užsienio rinkas, šiuo metu padaliniui Tauragės apskrityje reikalingas Padalinio vadovas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 269 10 76.
Kontaktinis asmuo: Kristina.