Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BIKUVOS" PREKYBA
More about company »

Padalinio vadovas

Kėdainiai - UAB "BIKUVOS" PREKYBA

Darbo pobūdis

  • padalinio pardavimų strategijos ruošimas ir įgyvendinimas (pardavimų planai/kontrolė/rezultatų analizė,sutartys su pirkėjais,bendradarbiavimas su verslo partneriais);
  • padalinio administravimas(darbo grafikas,drausmė,darbo laikas,švara,tvarka,prekinio ženklo įvaizdžio politikos įgyvendinimas);
  • komandos formavimas (darbuotojų paieška ir atranka,komandinių principų įgyvendinimas,darbuotojų mokymo poreikio formavimas);
  • prekių asortimento formavimas(pasiūlymų komercijos sk.ruošimas,savalaikis prekių užsakymų ruošimas ir kontrolė,spec.užsakymų ruošimas);
  • marketingo priemonių įgyvendinimas (klientų aptarnavimas,prekių ekspozicija,konkurencinės aplinkos tyrimai,akcijų organizavimas,individualių marketingo priemonių inicijavimas);
  • materialinių vertybių apsauga(prekių apskaitos organizavimas,apsaugos užtikrinimas,inventorizacijų organizavimas,inkasavimo organizavimas).

Reikalavimai

  • aukštasis techninis arba vadybinis išsilavinimas;
  • strateginis mąstymas,komunikabilumas,iniciatyvumas;
  • komandinio darbo principų žinojimas ,organizaciniai gebėjimai;
  • darbo patirtis prekyboje statybinėmis medžiagomis;
  • vairuotojo pažymėjimas,nuosavas automobilis.

Privalumai:
  • darbo stažas panašaus profilio įmonėje;
  • geros žinios apie statybines ir apdailos medžiagas;
  • apskaitos programos Rivilė žinojimas.

Mes jums siūlome

  • konkurencingą atlyginimą ir motyvacinius priedus;
  • socialines garantijas;
  • nefinansinių motyvacinių priemonių sistemą;
  • įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje įmonėje;
  • saviraiškos,profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • palankias sąlygas žinių realizavimui ir kompetencijų ugdymui.

Atlyginimas: 700-1000 Eur atskaičius mokesčius

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB Bikuvos prekyba jau 25 metus sėkmingai vysto prekybą statybinėmis ir apdailos medžiagomis visoje Lietuvoje.Šiuo metu veikla vykdoma per 18 prekybos padalinių,kuriuose dirba daugiau nei 480 darbuotojų.Įmonė kelia sau labai ambicingus plėtros ir vystymo planus.Įmonės vizija-maksimalus pirkėjų poreikių patenkinimas ir bendradarbiavimas siekiant abipusiai lygiavertės ekonominės naudos.